nony
| nony a întrebat:

Ce te diferentiaza de noi?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Sunt unica, sunt o zana!
am 1. 74, 55 kg, par blond, cret, superb (peruca), ma imbrac V. I. P. (dar renunt oricand, cu bucurie la haine), nu's cocalara, dar ma mulez dupa partener, am 8 clase(am ramas repetenta de4 ori), m-am nascut in romania, deci am diploma de licentiata in drept, am salariu confidential(asa,,, ca idee, imi pot lua in 6 luni un lamborghini), am gripa porcina, aviara, canina&cabalina (dar ma tratez ), am un copil facut la 12 ani cu periuta de dinti.

serios vorbind,, ceea ce ma face diferita de restul oamenilor,, este gandirea.
modul in care, uneori, gandurile mi se aseaza, cuminti, in sir indian iar alteori pornesc un razboi.
si ar mai fi valorile morale.cred,,

10 răspunsuri:
nony
| nony explică:

@spiderGirl, m-am convins, chiar esti diferita de noi rolling on the floor

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Desi sunt blonda, imi plac bancurile cu blonde laughing
Am media la sport mai mica ca la matematica laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Cred ca nimic, sunt doar o persoana care se pierde in multime.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nimic care ar putea sa va dezavantajeze. Noi - incumba multe caractere si personalitati - deci mai calm decat unii dintre voi si mai putin instruit decat cei de la care am de invatat. Lista ar putea continua dar ma opresc in speranta ca am punctat esentialul. Comun cred ca avem faptul ca reusim uneori sa ne completam cu succes intr-o cauza - aceea de a ajuta.

| Chocolate a răspuns:

Modul de a gandi, gandesc in aproape toate situatile diferit.

| 20pamy a răspuns:

Intuitia, rabdarea si genul vestimentar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti suntem unici in felul nostruwinking. Eu cred ca deoarece nu pot sa urasc pe nimeni si ca nu pot sa ma bucur de ghinionul nimanui(pur si simplu pentru ca asa sunt eu) ma face sa fiu diferita fata de multi oamenihappy. Felul in care gandesc, care este corect, dar de cele mai multe ori prea greu de inteles pentru ceilalti, ma face sa fiu diferitawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare om are propria sa personalitate, nu sunt 2 oameni la fel.
Suntem unici, nu copi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... privirea. merge?

| Chuu a răspuns:

Nickname-ul>.