| ASIGURATORUL a întrebat:

Ce fel de fotografie trebuie sa postez pe facebook pe peretele prietenilor astfel incat in momentul accesarii acesteia sa intre la mine pe site? Si cum anume se procedeaza? Cat mai detaliat va rog. Funda obligatoriu.Ms.

1 răspuns:
| Gammer23 a răspuns:

Depinde ce site a) Pagina ta facebook si b) Un site personal in cazul a trebuie sa fii etichetat in poza aia nu conteaza ce fel insa in cazul b ai nevoie de un hiperLink adica o poza care e de fapt o adresa de web nu poti pune asa ceva pe fb dar poti face asa pui poza cat mai interesanta si la detaii scrii adresa siteului tau ex WWW.Stiusieuunnumeoarecare.com Fundalauca?