| waXonwaXoff a întrebat:

Ce format trebuie sa fie muzica sau un video ca sa-l pot pune la telefon?

5 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Pai ce formate iti suporta telefonul? daca dadeai marca si modelul telefonului te ajutam mai mult ca gaseam specificatiile pe net.

| TipulVerde a răspuns:

Muzica mp3, midi, ogg, wav, etc depinde de telefon. Video 3gp majoritatea, dupa aia mp4, avi, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei formatul unei melodii trebuie sa fie. mp3, la video pentru tel eu stiu ca merge 3gp, mp4, avi.acum depinde de telefon. sper ca te-am putut ajuta.salut!

| mattrix2 a răspuns:

3gp

| maria_7031 a răspuns:

In general mp3. E singurul format folosit de mai toate telefoanele, zic eu!