| Maariiaa97 a întrebat:

Ce imi recomandati dintre HTC Cha Cha si Xperia X10 Mini Pro? Care e mai bun... care are touch-ul si tastatura mai buna si as vrea sa stiu pe care se pot instala si mai multe aplicatii.
Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Htc deoarece vine insotit de HTC Sense si multe alte APP. Sony NU prea sunt cine stie ce, decat Arc S Pro (care il am eu).Dar iti recomand HTC

| Burlacu_Denis_1997 a răspuns:

Xperia X10 Mini Pro este mult mai rezistent si se umbla usor pe tastatura cu butoane si cu touch screen