| AlxGoliatH a întrebat:

Hristos a Inviat!
Vreau sa imi cumpar un smartphone si nu prea stiu ce sa-mi aleg dintre:
-Sony xperia E
-Samsung galaxy mini 2
-Lg l5
Voi ce spuneti, pe care al trebuii sa-l aleg din moment ce ma voi juca si voi instala diferite aplicatii in primul rand pe viitorul smartphone.Dau FUNDA cine ma ajuta si daca stiti si alte telefoane la fel de bune care sa nu depaseasca 600 lei va rog sa mi le spunetiwinkingNu vreau sa imi recomandati alte telefoane care depasesc bugetul meu, va rog!

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a Înviat!
Toate cele menţionate de tine merg bine şi sunt performante.
Eu am un Samsung Galaxy S III iar înainte să mi-l cumpăr aveam un Samsung Galaxy mini II.
Pot spune că am fost şi încă sunt foarte mulţumită de firma Samsung.
Aşadar, opţiunea cea mai bună ar fi să îţi achiziţionezi un Samsung Galaxy mini II. Te asigur că nu îţi va părea rău că ai dat banii pe el.
Sărbători Fericite!

| StefaniaM a răspuns:

Ia-l pe Sony are Android 4.1, cel mai mare dintre toate pe care le-ai scris tu aici

| PoisonKiss a răspuns:

Toate 3 merg... dar as alege Samsungu' e calitate mai buna... apoi LG