| mrclaust a întrebat:

Ce imprimanta e mai buna cu laser sau cu injekt?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea cu laser. Asa nu schimbi cartusele deloc merge angro doar hartie ii trebuie.

| JaJe a răspuns:

Eu as opta pentru LASER, dar ca de obicei este mereu un subiect PRO si CONTRA:
LASER pentru ca: Nu are nevoie de reincarcare, Dar sunt foarte scumpe
INKJET: Economic, dar necesita reincarcarea culorilor ori de cate ori se termina, nu e nevoie sa cumperi mereu cartuselor, exista centre speciale de reincarcarea a tuselor existente, si costa doar 7 lei (in cazul meu). Sper ca am fost de folos.

| sonya a răspuns:

Cu inkjet. Acum depinde pentru ce iti trebuie. Profesionala sau pentru acasa.

| DaftPunk a răspuns:

Amandoua. Funda?

| mihaibrasov a răspuns:

Cu laser, e mult mai economica si fiabila, dar si mai scumpa. Cea cu cartuse (inkjet) nu merita deoarece reincarcarea si cumpararea cartuselor e destul de costisitoare.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Laser funda?

| liviubat a răspuns:

Laser frate!

| natupeu22 a răspuns:

INKJET nu injekt

Dupa parerea mea cea "mai buna" este cea cu laser.

| InLoveWithU a răspuns:

Cu laser...parerea meabig grin