| AnnaPaula29 a întrebat:

Care imprimantă este mai bună: cea prin laser sau cea prin inkjet?

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Laser frate.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Laser!

| AnnaPaula29 explică (pentru EdyakaSmoke):

De ce? Care ar fi avantajele?

| aXy99 a răspuns (pentru AnnaPaula29):

Cea cu laser este mai scumpa, dar la cea cu cerneala, materia prima este FOARTE costisitoare. La cea cu laser este foarte ieftina. Cumparand una cu laser salvezi bani in timp, mai ales daca o folosesti des. Eu am cu cerneala si intr-un fel regret...

| AleAlexa321 a răspuns:

Imprimanta cu laser este mai buna pentru ca dai mai putini bani, iar acea cerneala daca nu o folosesti mai des se va usca... apoi va trebui sa o duci la reparat daca se mai poate. In plus trebuie sa mai dai bani si pe schimbul cartuselor cu cerneala.