| Rikky a întrebat:

Ce inseamna a face conferinta pe mess?

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Conferinta pe mess inseamna a vorbi cu mai multi in acelasi timp si sa vada toti ce sc. unu sau altul

Action->Invite to Conference...(ultima)->Apoi ii selectezi pe cei care vrei sa fie in conferinta(apesi pe ei)->Si dai invite si gatahappy

Sper ca te-am ajutata:*

Pa, pa pup:*

Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Stunt3r a răspuns:

Inseamna a vorbi cu mai multi prieteni deodata in aceeasi fereastra.
Funda?

| GumzZz a răspuns:

Adica poti vb cu mai mult de o persoana pe mess...nu stiu daca ai vazut dar pe mess poti vb cu o persoana si daca faci conferinta poti vb cu mai multe persoane in acelasi chat cum ar veni big grin fundita?

| Erween a răspuns:

Conferinta pe mess se refera la faptul ca ai posibilitatea sa vorbesti cu mai multe perosane in acelasi timp, adica intr-o singura fereastra tu veszi tot ce ti se zice tie dar si ce isi zic celelalte persoane intre ele. Sper sa te-am ajutat.