| cipicu92 a întrebat:

Ce inseamna asta(click pe link)http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family /iphone Ce sa inteleg ca ori e la abonament, ori e codat in reteaua aia? As vrea sa imi achizitionez un telefon de genul acesta si nu imi vine sa cred ca poate costa 200$(+ transport). Cine imi da un raspuns clar primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Da, e codat in reteaua aia si ma tem sa nu fie codat hardware daca pleaca de la ei asa. Nu stiu sigur cum se face restrictionarea pe retea poate fi pur si simplu electronic sau doar soft eu nu as risca.