| st1ks a întrebat:

Ce inseamna atunci cand sun pe cineva pe mobil si imi intra robotul si spune "Numarul format nu este conectat"?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce poate insemna altceva decat ceea ce spune robotul? Numarul acela nu mai exista! Persoana si-a anulat abonamentul sau numarul!

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Inseamna ca ti'a intrat robotul si ti'a zis "Numarul format nu este alocat".
Adica ai gresit numarul.

| robert08 a răspuns:

Are telefonul inchis

| jarulitza a răspuns:

Inseamna ca numarul a fost scos din functiune (temporar). Daca spunea ca nu este alocat atunci era scos din functiune permanent.