| luci02 a întrebat:

Ce inseamna ca am atins numarul maxim de unitati virtuale pe deamon tools lite?

Răspuns Câştigător
| Radeas1 a răspuns:

Adica ai montat imagini cu Daemon Tools. Prea multe. Dai dai click dreapta pe iconita din system tray si dai unmont all drivers. Daca vrei sa mai joci ceva (presupun ca ai jocuri d'ala ilegale) mai monteaza atunci ce vrei. V1p3r, a cracka inseamna a monta cum ai spus, dar a pirata inseamna a descarca dupa site-uri ilegale.(nu recomand nimanui sa faca asta deoarece virusii pandesc pe oriunde.) Eu mai bine cumpar jocurile.

| luci02 explică (pentru Radeas1):

Da-mi skipe-ul tau si dai partazare ecrane si voi vedea la tine

6 răspunsuri:
| baterie777 a răspuns:

Adica ai creat un numar maxim de "imagini virtuale". Incearca sa dezinstalezi cateva si pastreaza'le numai pe cele de care ai nevoie

| V1p3rViruSsatuL a răspuns:

Adica nu mai poti creea alte unitati virtuale in afara de cele existente.
Unitatile virtuale sunt ca si dvd-rom tau dar numai ca ele sunt fol pentru jocuri sau programe craked(piratate)Sall

| luci02 explică:

Cine are skipe sa imi explice

| luci02 explică:

Si inca o intrebare unde este system tray?

| Radeas1 a răspuns (pentru luci02):

Unde ti se incarca tie acolo Skype, Mess.