| CosminasHH a întrebat:

Ajutor! Am o problema cu Daemon Tools Lite cand incerc sa fac vreau joc imi zice ca am atins numarul maxim de etitati viltule ce sa fac? Nu mai rezist!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Mai sterge din imaginile iso vechi cu care ai instalat jocurile.
Sau cel mai bine, dezinstaleaza DT, si instaleaza-l apoi la loc.

| CosminasHH explică (pentru Jipa95):

Am incercat sa il dezistalenz si instalez de 2 ori si tot nu mere.
Cum sterg imaginile alea de care zici tu ca intr-adevar am facut multe jocuri cu DM.

1 răspuns: