| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna digitalfootprint? Adica daca am cautat pe cineva pe un site facefinder si imi da poze cu persoana respectiva inseamna ca e ea 100%? Spun asta pentru ca am cautat pe cineva si imi dadeau poze care semanau cu pers respectiva ff tare dar erau pe siteuri indecente.

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Cred ca se refera la amprenta digitala

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Digitalfootprint e urma pe care o lasi tu pe internet... pe scurt.

Aia cu poza, daca ai gasit pozele tu stii daca e persoana respectiva sau nu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentionez ca persoana aceea seamana foarte mult cu partenera mea si de aceea intreb