| fNkk a întrebat:

Ce inseamna "ice cream sandwich"?
Mai multe detalii
La ce ajuta?
Funda! =D

Răspuns Câştigător
| Jägermeistr a răspuns:

Este ultima versiune de soft android 4. x, si ca orice update ajuta cu multe, oficial este facut pentru galaxy s2 galaxuy Nexus si inca, cateva samsunguri cu procesoare dual core sau 1 ghz. concluzia ice cream sandwich este un update, si update-urile de regula au cate 200-300 de imbunatatiri.

5 răspunsuri:
| Archangells a răspuns:

Inghetata sub forma de sandwich. inghetata intre doi biscuiti.

| FerLin a răspuns:

Ice cream inseamna inghetata iar sandwich inseamna sandwich happy Deci trebuie sa fie sandwich cu inghetata

| giorgyana99 a răspuns:

Poi 1 e sandwich de inghetata
2 stii inghetata aia de vanilie intre 2 biscuiti de cacao? o poti lua de la magazin ei bine aia e ice cream sandwich
3 ajuta la mancat si la racorit pe timp de varalaughinglaughing

| fNkk explică:

Ma refer la telefon laughing)

| Jsm a răspuns:

Sandwich de inghetata [ Cred ] :-s blushing