| kMirke a întrebat:

Ce internet aveti? Si care este viteza de descarcare a jocurilor ( 1-2-3-4... - 15 mb )?

Eu am Romtelecom si descarc cu 600 kw. ( nici macar 1 mb ) si as dori sa ma mut.

Sunt din Gorj, pe aici primeaza akta si romtelecom.

Ce internet recomandati, bun?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Presupun ca esti de la tara...asta e viteza la Telekom in zona rurala.Eu am tot de la Telekom de 6 luni si nu mi-a picat niciodata...problema este cu viteza.Am avut si Akta cativa ani dar e varza.Echipament vechi, pica foarte des(la cativa nori pe cer pica), viteza nu este constanta(seara eram norocos daca prindeam 5mb/s dar prindeam 40-50mb/s pe la 3-4 dimineata). Atentie, 5 mega biti nu mega bytes

| CdeMetal a răspuns:

Am de la Akta și sunt mulțumit.
Prind maxim 7 mb când descarc ceva.

| iwefgOficiall a răspuns:

Eu am downloadat si cu 20 de mega si am internet de la rds. dar sunt aproape de Bucuresti.