| cosminache a întrebat:

Ce internet prin modem imi recomandati? Viteza buna, download etc. Download nu e obligatoriu dar ar fi bun. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Daca folosesti RDS, du-te la RDS si zi sa-ti dea Stick, e gratis sau 1 leu 2,

traficul este Gratis.
Adica stai cat vrei.

| Alexw2jj a răspuns:

Clicknet e cel mai bun.are viteza super si e stabil intodeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc modem de la RDS, trafic nelimitat, nu ma plang de viteza, iar download (abonament pachet cu tot cu cablu 10 Gb apoi se injumatateste viteza de downloadare; la varianta de abonament simplu mi se pare ca 5Gb e limita, apoi se injumatateste).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafonebig grin