| LoOvE a întrebat:

Ce inventii credeti ca vor aparea in viitor? Ce se va descoperi/forma/inventa?

Ma refer la toate domeniile

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu peste mult timp creierul uman o sa fie conectat la mintea unui P.C

| Reek54 a răspuns:

Criogenizarea sigura, teleportarea, masini zburatoare.

| Happyjump a răspuns:

Vreo 5% din populație o sa fie roboti vor fi si case zburătoare, portale in alte dimensiuni! Hoteluri pe luna si pe marte.toata lumea o sa aibă tablete, toată lumea o sa meargă pe lunamasini zburătoare o tona si..mai vedem noi.

| PoohZeta a răspuns:

Hai sa-ti spun din ce mam documentat eu :
1. O sa apara calculatoare gen aparat de fotografiat si ai acolo un buton unde iti da 3 holograme : Tastatura. mouse si ecran si acces la net si toate alea dintr-o singura cutiuta!
2. teleportarea a fost deja descoperita da mai este pana o sa apara!
3.masini robot care se parcheaza vorbesc singure!
4. calculatoare incorporate in case si care fac ce le spui vocal

| real8849 a răspuns:

Vor aparea foarte multe invetii in viitor, in industria smartphonurilor vor predomina aplicatiile vocale care vor functiona la perfectie, in industria automobilelor vor aparea foarte multe modele ce se vor incarca cu energie electrica. poate si masini zburatoare"(2030).sper ca te-am putut ajuta.