| romanianboy a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru urmatorul sistem :
Procesor:AMD V140 2, 3 GHZ
RAM: 2048 MB
Placa video: ATi Mobility Radeon HD 4250 Graphics (890 MB)

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Age of Empires III,Battlefield Vietnam,Battlefield.1942,Counter Strike 1.6,Delta.Force Extreme,Grand Theft Auto Vice City,Prince of Persia,Stronghold Crusader Extreme,RedAlert

| ChristianT a răspuns:

Nu iti merg jocurile foarte bune deoarece ai procesorul foarte prost.Rami sunt buni si placa video deasemenea.Bine,dar ne mai trebuie niste detalii.Placa video cati biti are iar ramii ce viteza au adica cati mhz.Pe acest sistem ti-ar merge jocuri care cer cam cat fifa10. Din cauza procesorului. Daca il schimbi iti va merge perfect si fifa 11 chiar.

Răspuns utilizator avertizat
| ionutZz_2718 a răspuns:

Cs 1. 6 fifa 07 08 09 gta sanandreas si mai multe