| Kent2142 a întrebat:

Ce laptop de gaming stiti? cu o placa video nVIDIA cu 3d vision?

Răspuns Câştigător
| Loominaty a răspuns:

Te oftici doar ca n-ai bani de ele, sunt cele mai smechere

16 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce iti trebuie 3d vision? Dai zeci daca nu sute de milioane pentru acest moft.

| express11 a răspuns:

Laptop nu, pc da.100 milioane vechi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru express11):

laughing ce faci cu 100? cu 60 am un i5 si un gtx 780.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia.ti pc daca nu iti trebuie neaparat laptop.pc-ul e pentru jocuri, leptopurile nu sunt la fel de bune oricat de mult ar costa

| Lagorúthon a răspuns:

Iti recomand sa-ti faci un PC pe piese. Ai aici destule lapto-uri din care sa alegi. Un laptop performant de gaming e de la 50 de milioane in sus.
http://www.cel.ro/laptop-laptopuri/?gclid=CKKqudeYoMMCFfMZtAodIRIAXw

| VladyXR a răspuns (pentru Lagorúthon):

Nu decat 50 milioane, se poate si 2500 si 3000/3500.lei

| Lagorúthon a răspuns (pentru VladyXR):

Se poate si asa, dar nu e chiar ceva ce ti-ai dorii.

| Lagorúthon a răspuns (pentru VladyXR):

Fac rost de 10 milioane si imi perfectionez PC-ul sa fie mai bun ca laptop-ul asta.

| Loominaty a răspuns:

Alienware.

| VladyXR a răspuns (pentru Loominaty):

Piece of ***, cele mai proaste laptopuri, mai alesm m18x.

| VladyXR a răspuns (pentru Loominaty):

Nu ca nu am bani de ele, sunt niste laptopuri proaste, verifica google, si vezi parerile, nu merita/

| Loominaty a răspuns (pentru VladyXR):

Te oftici doar ca n-ai bani de ele, sunt cele mai smechere

| fischer3 a răspuns:

Dell Alienware M14X de la R2 in sus... Poti chiar si M17X, poate si M18X (cel mai nou), daca dispui de o suma de bani cat de cat mare.

| Kent2142 explică:

We da nici nu stiu cui sa-i dau funda... laughing)

| Kent2142 explică:

Dar pc cu placa video cu 3d vision ( ceva gen anaglyph) stiti? Sau trebuie sa iau placa video separat?

| Gto_Okta_1998 a răspuns:

Daca iti iei un laptop de gaming iti iese mult mai scump plus ca nu e asa bun un laptop de gaming daca nu ai foarte multi bani dar aici ai un laptop gaming nu foarte scump si un pc desktop ca al meu.
Desktop Pc:http://www.flanco.ro/......x-745.html

Laptop Gaming:http://www.compari.ro/notebook-laptop-c3100/asus/g551jm-cn061d-p256780655/