| codrincodrin a întrebat:

Ce laptop-uri bune as putea gasi pana in 2000 lei? Mersi.

5 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Nu stiu ce poti gasi in 2000 lei insa stiu ca cei mai multi fac urmatoarea greseala: gandirea genul bun la toate in detrimentul bun, folositor la activitatea pe care o desfasor si care sa-mi aduca beneficii. de obicei Dell, Sony, HP sunt producatori remarcati pe piata prin seriozitatea de care dau dovada. insa un laptop racnet ca sa vorbesti pe messanger si facebook nu e cea mai buna alegere. nu mi-as lua un laptop pentru jocuri deoarece peste un an doi va fi depasit. cauta sa aiba un procesor peste 3 ghz, memorie ram peste 4 gb si de acolo orienteaza-te daca vrei prelucrare grafica, editare de sunet etc o placa adecvata pentru necesitati, de obicei cei care vand pot face si recomandari bune daca vorbesti cu ei. poti face de altfel un studiu de piata dupa care sa mergi in magazine si sa povestesti cu vanzatorii. succes

| codrincodrin explică (pentru Xpressurself):

Ce parere ai despre sugetia pe care mi-a dat-o Grigore_Daniel_1984? acolo scrie pana la 2, 7 ghz, e mare diferenta pana la 3. da-mi un sfat. multumesc

| Xpressurself a răspuns (pentru codrincodrin):

Configuratia e buna, nu stiu multe despre Lenovo, e o firma noua care incearca sa se impina pe piata si posibil sa fie buni.
intreaba despre Lenovo la reparatii calculatoare happy ei stiu cel mai bine ce le trece prin mana si care sunt din pdv calitativ cele mai rele. cunosc pe cineva care si-a luat un desktop Lenovo si nu a avut probleme.
eu personal, acolo interb despre calitate, unde ajung stricaciunile, adica la reparatiihappy

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1H12OT4 iti recomand acesta. Dar poti astepta sa vezi si ofertele de Black Friday