| GulDan a întrebat:

Ce lucru ciudat s-a intamplat cu Pc-u in aceeasi zi:

1)Dimineata dupa 30 de cand am aprins pc-u s-a inegrit imaginea l-am restartat si tot asa si dupa 10 min a aparut dar, a ramas tot exact cum era cand s-a inegrit netu, mess...

2)L-am stins seara si s-a aprins singur inapoi dupa l-am stins din butonu (power) si s-a aprins iar...ar trebui sa-l scot din priza...

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce monitor ai? Crt sau lcd

| kar1GaNNN a răspuns:

E de vina monitorul, incearca sa iti iei o plasma putin mai performanta si nu o sa mai ai probleme, probabil e monitor Crt happy

| wasilika24 a răspuns:

Monitorul e devina, probabil bateriia interna e devina, in jur de 120 de roni o sa te coaste reparatia