| Rafi1337 a întrebat:

Am o mare problema cu laptop-ul meu Toshiba Satellite C856-2GJ.Acum vreo trei zile eram pe laptop si jucam un joc si dintr-o data mi s-a srins singur laptop-ul si dupa am incercat sa il aprind si nu mai se vedea pe ecran(era negru)dar luminile se vedeau cele care iti indica bateria laptopului etc si se auzeau coolerele si toate chestile ca si cum ar fi aprins, dar de atunci nu s-a mai aprins, doar azi diminieata cand mi-a aparut windows didn't start corectly sau ceva de genu si erau 3 optiuni una dintre ele fiind restore alta start windows parca iar alta shut down,iar eu ca prostul am dat pe start windows si dupa aceea iarasi s-a facut imaginea neagra,am avut o ocazie de rezolva problema insa am dat cu piciorul peste ea ca prostul iar acum tot am cautat pe net cum sa rezolv problema dar nicio metoda nu a mers, am incercat sa scot si sa bag inapo rami dar nu a mers(sper ca nu i-am stricat), am incercat sa scot bateria si laptop-ul din priza si sa apas butonul de power 30 sec si dupa sa eu bag inapoi in priza dar nu a mers.Va rog eu frumos sa ma ajutati, dau si funda!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că trebuie să-i dai o reinstalare nouă

| Rafi1337 explică (pentru sierra1):

O reinstalare noua de?

| sierra1 a răspuns (pentru Rafi1337):

Windows, pe "curat"