| anonim_4396 a întrebat:

Ce m-ati sfatui sa imi iau un telefon cu sistem de operare android, bada sau simbyan? PS sa nu fie foarte scump (ceva ca un nokia c5-03)

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti recomand un android.si ca telefon, iti recomand HTC wildfire!

| filipm2001 a răspuns:

Android este mult peste Bada si mai ales peste Symbian. Mai bun poate fi doar Blackberry OSX sau cel de la Apple care e regele. Uite aici telefoane nu foarte scumpe, cu SO Android: http://goo.gl/GKxaV
Succes;)

| noescape a răspuns:

Android fara discutii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai te-as sfatui sa-ti unul cu Android 2.2. P.S. Eu am Vivaz un super tel. dar are Symbian. Symbian e mai demodat fata de Android.Acum toate tel noi au android, iar iphone are iOS. De Bada nu am auzit deloc, deci ramane Android

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma gandeam la un Samsung s8500 wave... ca imi merg si multe kocuri super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jocuri nu kocuri! :-D