| AmaliaMarilena a întrebat:

Ce marca de laptop imi recomandați? A adus prin orașul meu la un tip un laptop Asus la 12 milioane. (Precizez ca el la Carrefour este de 28 milioane). Funda la răspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| BogdanDediu a răspuns:

Asus este o firma destul de buna! Dar recomand si Accer &Lenovo

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu am avut la reparat cateva laptopuri marca Asus. personal nu imi plac. in plus cunosc persoane ce au laptopuri Asus si nu sunt multumite de ceea ce au cumparat.
am o stima deosebita pentru componentele fabricate de Asus, insa in laptopuri nu stiu cum reusesc sa le faca asa de problematice.
tu, daca esti atras/a de acel laptop poti sa il cumperi. ar fi trebuit sa intreb ce configuratie are laptopul. fiind Asus nici macar nu ma intereseaza.
bafta.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Îţi recomand Dell, sunt foarte bune.
Nu-ţi recomand HP sau Acer, au mai mereu probleme.

| AmaliaMarilena explică:

Păi l-as dori pentru jocuri. Și internet. Mă gândeam v-am spus la Asus. Mi se pare ca Acer este o marca foarte slabă. Pareri?

| FoxGames a răspuns:

Poti sa imi spui specificatiile laptopului si pentru ce il vrei?

| FoxGames a răspuns:

Nu e adevarat, am in laptop Acer de de aproximativ 3 ani si nu a intampinat nici macar o problema.