| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop nou marca Dell sau Asus la vreo 16-17 milioane pe care o sa il folosesc si la jocuri gen gta IV,world of tanks, etc.Ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| heldeN a răspuns:

Acesta cu un dual core haswell si 820m cu 4gb ram
http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/
Doar ca,nu prea recomand laptop pentru gaming, mai ales la un buget asa restrans... daca ai avea monitor, un desktop ar fi mult mul mai bun pentru acele jocuri, nu stiu daca vei rula gta iv decent, chiar si pe low

2 răspunsuri:
| AndreeaRadulescu14 a răspuns:

ITI RECOMAND GTA SAN ANDREAS! SPER CA TE-AM AJUTAT. FUNDA?

| Redx_Cata_1996 a răspuns:

Frate
Mai bine iti cumperi un Pc Gaming la 16-17 milioane..degeaba ai laptop cu sistem mare.o spun din propia experienta
Reco
and sa iti iei un pc, si asa mai poti schimba la el componentele din el dar la laptop mai greu
Parerea mea