| extream a întrebat:

Ce materie va place cel mai mult la scoala?
Mie Geografia! Voua?

24 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nici macar unul cu informatica? laughing
Oricum mie mi-au placut toate materiile, unii profesori mi-au displacut, dar asta nu facea materia insuportabila.

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt la Facultate acum. Din toate cursurile de pana acum cel mai captivant mi s-a parut cel al domnului Profesor universtar dr. Tiutiuca Dumitru despre Comunicare si interculturalitate. La scoala mi-au placut mult Cultura Civica, Logica, Psihologie, Istoria Religiilor, Ecologie, etc.

| DenisIonut01 a răspuns:

Mai nimic laughing matematica

| rosto a răspuns:

Mi-au placut matematica, chimia si economia cel mai mult happy

| Miяu a răspuns:

Mate, istorie, geografie, franceza, si sa nu uitam de pauze laughing

Ceea ce urasc cel mai mult este idioata de fizica angry

| pauladrian a răspuns:

Cand eram la scoala, imi placea foarte mult istoria.

| Abcfunny a răspuns:

Romana, Biologia, Desenul, Fizica, Engleza

| MusicisMusic a răspuns:

Hm...nu prea stiu ce materii se fac la scoala insa materiile preferate pe care le fac eu:design, spaniola, engleza, istoria arhitecturii, romana, geografie si literatura.

| claudiua a răspuns:

Limba romana, educatia tehnologica, fizica, chimia.

| Criss001 a răspuns:

Desen dar nu pentru ca e usor si pentru ca e pasiunea mea love struck

| Rapperiţa a răspuns:

Romana, Engleza, Spaniola, Germana, Franceza...Muzica,Dirigentia si Psihologie
happy

| Cruciuliță a răspuns:

dirigentia, frate! Si de diriga! laughing laughing laughing
Ce misto mai era!

| demonangel37 a răspuns:

Matematica, chimia, istoria, geograia, psihologia, economia

| alexutsuuu a răspuns:

Istoria si geografia...si concursurile

| Monna a răspuns:

Engleza. xD.

| ionika17 a răspuns:

Si mi-e tot Geografia mi-se pare interesanta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici-o materie laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand am mers la scoala am avut o singura materie preferata adica romana.Insa nu pot sa neg ca am o pasiune si pentru franceza.winking

| loricel a răspuns:

Romana si franceza.

Răspuns utilizator avertizat
| anna7_4794 a răspuns:

Preferata mea este Engleza love struck. Dar mai imi place Geografia si Desenul.

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Sportu si dirigentialaughingatat

| alexaxd a răspuns:

Geografie, romana, si din materiile mai usoare: desen si muzica.

| CharlotteLotte a răspuns:

Istoria, geografia, engleza, chimia, romana, biologia si in proportie de 60% matematica.