| raul93 a întrebat:

Ce mi-ati recomanda intre telefonul Samsung Galaxy Mini si Samsung Galaxy Fit(Precizati si din ce cauza a-ti ales telefonul "x")dau funda :p

Răspuns Câştigător
| NamelessGirl a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......0S5570.htm ambele sunt la fel doar ca forma telefonului difera, fundita?

4 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Niciunul! au ramul mic! daca instalezi multe aplicatii o sa vezi cum va fi cand o sa-ti mearga greoi. plus ca e si rezolutia foarte mica (240x320) asa ca multe jocuri nu o sa-ti mearga! ia-ti optimus one! e cel mai bun! garantat!

| rocket a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/......hite-83243 clar difera marimea, adica pe fit ai putea sa lucrezi mai bine, mai usor, dar si pretul este mai mare. Eu cred ca ar merge foarte bine si mini, ca tot e la promotie acum.;)

| RandyKiffOrton a răspuns:

Eu am Galaxy fit. Mi se pare ca e mai bun. Este mai mare si mai avantajos. L-am scapat de n ori si nu are nimic. La Germanos primesti si casca bluetooth cadou.

| LorenaBmw a răspuns:

Eu am galaxy mini, iar soramea Galaxy fit. amandoua sunt bune! Sunt aproape la fel, difera dimensiunea. intreaba la magazinbig grin