| Lorena_2784 a întrebat:

Ce mi-ati recomanda tableta sau laptop?
Motivati!

VReau sa stiu in special daca se pot viziona seriale sau filme online de pe tebleta

multumeschappy

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu îti recomand o soluție mai de de mijloc între tabletă și laptop.
Un netbook de 10' că bănuiesc că dorești și portabilitate și ceva putere de calcul. Dacă am bănuit bine atunci eu zic că asta ar fi soluția optimă.Da este adevărat că și pe tablete poți vedea filme, asculta muzică, etc, dat cu un netbook poți face și ceea ce faci pe o tabletă și ceva mai mult, depinde de ce buget ai.Succes

| SamSon a răspuns:

Tabletele ca si laptop-urile sunt niste gadget-uri. Pretul lor poate fi diferit, in functie de calitatea produsului, memorie, etc.
Eu zic ca se pot vedea filme si pe tableta

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Este mai buna o tableta decat un laptop. daca vrei sa iti ei o tableta numai pentru a viziona filme iti recomand.
http://www.emag.ro/......BBBM/.este foarte ieftina acum o ipad 2.pe o tableta te tine mai mult bateria decat la un laptop.am testato eu si stiu.

| K0sti a răspuns:

Un laptop este mult mai versatil decat o tableta! Ca sa nu mai vorbim de puterea de calcul.

| maryusmono a răspuns:

Daca imi spui si care este bugetul tau si pentru ce vrei sa folosesti iti pot face eu o recomandare buna

| Lorena_2784 explică (pentru maryusmono):

M-ar interesa mai mult daca pe Asus eee pad transormer pot sa vad filme sau seriale online happy multumesc!

| alexciuc a răspuns:

Da se pot viziona filme pe tableta.Pai eu as zice laptop ai mai multe aplicatii....sati pui jocuri mari, ...pe tableta nu prea poti face nimic decat sa intri pe internet si unele jocuri si se descarca mai repede tableta decat laptopul