| Seby80 a întrebat:

Ce model e mai bun Sapphire AMD Radeon HD6850(A) sau Gigabyte AMD Radeon HD6850(B)? As vrea sa stiu si un site sau chiar link cu acest produs mai ieftin (adica pe emag sunt preturile prea mari). Merita pretul acestei placi video.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mergi pe gigabyte. Are oc din fabrica, este mai rece deci mai silentioasa.

| mihai19d a răspuns:

Gigabyte AMD Radeon HD6850. Ai putea sa ceri oferte aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ si ei iti vor trimite oferte de pe mai multe site-uri asa o sa poti sa o cumperi mai ieftin.