| Stefan03 a întrebat:

Ce observatii ar trebui sa fac pe PC Garage inainte sa lansez comanda pentru asamblarea unui sistem? (De exemplu, oare imi pun ei Ramii cum trebuie pe dual channel etc...)

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa adaugi in cos unul din serviciile http://bit.ly/2Yh0gO6 acestea si "ala e". O sa iti puna ei tot ce ai comandat, tot ce e necesar.

| Wr3nch a răspuns:

laughing Normal ca tii pun cum trebuie daca alegi sa fie asamblat. Ca doar nu le arunca in carcasa si gata.