| toghaphyboom a întrebat:

Ce părere aveți despre gadget-ul PSP E1004? Voi primi unul într-o săptămână și vreau să știu dacă merită. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| I3o0osBlack a răspuns:

Ma eu am unu si l-am modat singur fin usor dar iti recomand un psvita finda psp E1004 nu are conexiune la net dar psvita are acum depinde si ce iti doresti bafta.happy

| I3o0osBlack a răspuns:

Este bun am si eu unul dar nu are conexiune la net si mai regret uneori dar daca vrei unu cu conexiune la net iti recomand psvita psp E1004 are mult mai putine jocuri decat psvita. Sper ca te-am ajutat bafta.

| toghaphyboom explică (pentru I3o0osBlack):

Multumesc, dar nu imi place PS Vita de nicio culoare rolling on the floor Multumesc de parere ^^