| NOWAY10 a întrebat:

Ce parere aveti de acest calculator, ce as putea inlocui in acelasi pret, se potrivesc componentele? As vrea sa imi cumpar acest calculator si as vrea sa stiu parerea unor oameni, multumesc.

http://www.cel.ro/wish/&wid=72313

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Futureproof.
Se pot reduce anumite cheltuieli pe aici, pe acolo, dar sistemul e bun.

| Andrewquq a răspuns:

Eu cred ca daca il iei pentru jocuri, este prea mult. Nu ai nevoie de atata putere; daca il iei pentru lucru intens, atunci da, este bun.
Recomand, ca sa nu ii usuci pe ai tai de bani, un i5, kabby lake, si o placa 1050Ti (o am si de aceea recomand) sau un 1050 simplu. Poti sa mai scutesti niste bani si de la carcasa.