| BiencutzaBia20 a întrebat:

Ce părere aveți de acest laptop?
https://altex.ro/......09MABR310/

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E decent, ti-as putea recomanda ceva mai bun in functie de bugetul tau. Vad ca are DOS pre-instalat, trebuie sa-ti pui si windows pe el.

| BiencutzaBia20 explică (pentru Drimmero):

Ok. Nu mă prea pricep la tehnologie, deci ce mi-ai recomanda?

| LoveSleep a răspuns:

Nota 10

| balaurul12 a răspuns:

Deci la prețul care e laptopul e bun laptopul, dar nu te aștepta ca să îți meargă asa de bine, îți recomand un laptop cu minim 504 MB SSD, o placa video AMD Sau GTX oridecare numai sa fie dar depinde și de buget