| TomaKa1900 a întrebat:

Ce pareri aveti de Iphone 4? Fara insulte va rog!

7 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Este interesant. Imi place in deosebi cum face pozele happy

| Komarov a răspuns:

IPhone 4 este un iDevice ca oricare altele ce au reusit sa faca Apple din ele e sa nu moara niciodata la propriu.In ciuda faptului ca face lag la ultima versiune de soft el a devenit un telefon low-cost pret mic accesibil cu toate ca eu cred ca nu se mai fabrica e ok telefonul.Are un procesor A4 512 MB ram camera de 5 Megapixeli si ecranul face cat telefonul este retina deci este adaptat la ochiul nostru daca ai iOS 6.1.3 nu o sa ai probleme e cel mai stabil pentru i4 eu ti-l recomand cu placere.Desi ai grija cu bateria la un upgrade-downgrade el necesita jailbreak ca sa deblochezi anumite functii cum ar fi reteaua activarea si alte chestii.Isi merita mai mult banii decat oricare Allview sau orice minunatie Android din zilele noastre aa si cand vine vorba de Apple nu te lasa pacalit de ani ci de stare si functie eu am MacBook din 2007 si merge ca uns pe cand alt laptop era oale si ulcele azi

| Anonimus1110 a răspuns:

De ce te-as insulta?

| TomaKa1900 explică (pentru Anonimus1110):

Sunt persoane care insulta pentru faptul ca nu esti in "brand" cu zilele curente.

| Anonimus1110 a răspuns:

Aaa...

| Stefan_Stef_1990 a răspuns:

Sincer iti recomand iphone 4S.Iti poti da update la ultimul iOS fata de 4 la care nu iti mai poti face update-urile. Sper ca te-am ajutatbig grin

| Stefan_Stef_1990 a răspuns:

Salut.Iti recomand iphone 4s deoarece iti poti face update-urile la iOS la ultimele versiuni fata de iphone 4 la care nu mai merge. Sper ca te-am ajutat big grin