| Xprot a întrebat:

Ce parere aveti de ICEBOX antivirus de la cosolid?

3 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

Nu imi place. nu il lua doar daca ai FULL. Eu am luat free version dar nu e chiar ce sti ce. Cumparati FULL VERSION ca ala e bun,

| TheMarius a răspuns:

O prostie.
Foloseste ceva mai cunoscut, de ex. Avira: http://www.free-av.com/

| Xprot explică:

Icebox Cosolid este o solutie hardware si nu are cum sa fie versiune demo sau free version, deci ce ai incercat tu nu este Icebox.
Acesta este un ativirus hardware ce iti poate readuce toate datele la starea initiala la un simplu restart.
Daca doriti sa aflati mai multe despre acest produs incercati www.xprot.ro