| SATIR a întrebat:

Ce parere aveti de laptopul asta >>> http://www.emag.ro/......DMPJMYBBM/
il vreau doar pentru internet (filme, muzica, eMail) / Office.
o sa "reziste" sa vad o melodie full HD si un film fara intreruperi?!
Funda

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Exact acest laptop il am si eu. Pot spune ca merge ok. Jocurile mai performante nu-mi merg din cauza procesorului cred, insa filme si documentare pot urmari linstit. Cu muzica la fel, n-am nicio problema.

| SATIR explică (pentru AFR81):

Eu nu il vreau pentru jocuri. vreau doar sa pot urmari linistit un film si o melodie, fara sa se intrerupa laughing