| AdiPl a întrebat:

Ce parere aveti de motorola?

Răspuns Câştigător
| gege a răspuns:

Daca te referi la telefoane, parerea mea e ca sunt destul de proaste... daca te referi la pc-uri, am inteles ca sunt foarte bune, printre cele mai bune!

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

O firma foarte buna, imi plac in special telefoanele lor!

| CAsToReL a răspuns:

Aceeasi parere pe care o ai tu Siemens. Iti da seama ca e o intrebare incompleta...nu? Din ce punct/e de vedere? Ce cifra de vanzari au avut anul trecut? Ce calitate au produsele lor? Daca este bun raportul calitate pret? Cat de fidele sunt? Te referi la UN PRODUS anume? Chiar NU POTI GENERALIZA in halul asta.

| mihalitza a răspuns:

Bune si rezistente...