| Criiiisss a întrebat:

Ce parere aveti de nokia c3 si ce culoare preferati?

Răspuns Câştigător
| UiteeeeVezi a răspuns:

Este un telefon foarte bun! Si eu l`am cumparat de vreo 2 saptamani nou din magazin si mi se pare ca este un telefon foarte bun, cel putin pentru mine indeplineste toate cerintele de care am nevoie. In caz ca doresti sa il cumperi eu ti`l recomand cu caldura. Numa bine!

2 răspunsuri:
| qwerty_6720 a răspuns:

Camera lasa de dorit, viteza la internet la fel...

| PotcaPădurii a răspuns:

Pai cea mai faina culoare la Nokia este cea originala(turcuaz), e bun telefonul dar mai bine optezi pentru un LG Optimus one sau Optimus 2.