| Alex_2376 a întrebat:

Ce parere aveti despre nokia c5-03 merita? E rezistent la socuri mecanice? adica de ex atunci cand iti cade din buzunar. Un utilizator va rog. Funda

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Nu este foarte rezistent

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Sincer, nici un telefonul nu rezista 100% daca il scapi din buzunar. Ori o sa aiba probleme la display, touchscreen, sau la capacul de la baterie(din spate).
Bateria tine in jur de 3 zile, iar camera e ok.

O seara placuta!happy

| Do_3377 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=o74vuhp6P3M poate te lamuresti cu ceva!

| laurentiu3026 a răspuns:

Este un telefon fff bun din cate am vazut o sa te lamuresc mai bin peste 4 zile in acel video de la telefonultau nu prea este bun meseriasul la atingeri o sa te lamuresc atunci o sa ii testez wifi-ul camera, video, muzica cum se aude cum merge touchu mai multe si o sa zic daca merita.nokia c5-03 daca te uiti la review-uri din Italia si alte tari o sa vezi si unboxing si teste p el

| laurentiu3026 a răspuns:

Am promis ca revin dupa 4-5 zile sa incepem:1 merge foarte bine touch-ul internetul e fffffff rapid si download-ul la fel.acele aplicatii putei sa le scoateti daca te duci la setari si personal parca si dai home screen(engleza) nu se aude foarte foarte tare dar se aude pentru un touchscreen ff bine si ffff clar deci merita.in privinta cu cazaturile nu mi-a cazut si nu as dori sa imi cada, poti sa iti ei folii protectie (1-20 lei)husa silicon(se pune pe spate) si husa normala si nu iti cade sau se strica daca ai grija de el. merita!