| XLittleGirlX a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia N97? Este bun la acea clapa care se ridica in sus pentru tastatura qwerty? Este rezistent?

Fundoiiiiiiiiii

Răspuns Câştigător
| bytza a răspuns:

Da am avut eu un telefon din asta
este foarte rezistent si clapa aceea rezista mult timp
PS: mie mi-a cazut de foarte multe ori si nu avea nimicwinking

2 răspunsuri:
| Smookie a răspuns:

Este bun am avut unul l-am lua la mana a 2 a dar mi l-a furat cineva (offf.)si cat l-am avut mi-a placut extrem de mult

| kydu97 a răspuns:

Buna o sa-ti spun niste pareri despre aceste telefoane, sa incepem cu n97 32 gb:un telefon bun,memorie destul de mare,o camera buna, tastatura qwerty buna etc(are ecran rezistiv) este destul de bun, eu am un n95 8gb, din cate stiu este cel mai bun telefon din seria n (n95 8gb)