| Cristian_Criss_1992 a întrebat:

Ce parere aveti de placa de baza Placa de baza AS ROCK H61M-DGS Vreau raspuns rapd. Dau funda. Imi puteti recomanda un pc de GAMING va rog? Vreau sa stiu doar ce procesor,ram,placa de baza, placa video. ce mi-ar trebui.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pc gaming in cati banuti.
Placa de baza e placa de baza. E ok ce ai tu. Nu e nevoie, cel putin in zilele noastre, sa dai 1000 lei pe o placa de baza, pentru ca diferenta de performanta de la una de 200 lei la una de 1500 lei e de 5% maxim.