| Magnetul a întrebat:

Ce parere aveti de playerul asta E-BODA Live Beat plus 3. As vrea sa cumpar asa ceva dar inca nu sunt hotarat. Daca ati avut cum vi s-a parut calitate/pret? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

La banii astia iti iei asta http://www.oktal.ro/......45421.html ma rog cu 100 de lei mai scump dar calitativ de 10000 de ori mai bun( calitatea sunetului, autonomie, fiabilitate ) Eu am un model mai vechi du doua generatii inaintea astuia si merge si acum fara probleme... Autonomia la al meu e printre cele mai mari 48 de ore redare continua. Il incarc la saptamana poate si mai mult.