| m5789932 a răspuns:

Mda, e bun telefonul, doar ca are numai 3Mpx, si e cam scump, si e pe java. Imi place in schimb ca are wirelles, si memorie interna de 100mb. Dar tot la parerea mea raman, ca e cam scump, cu doar 3Mpx!

| PaduraruAlin a răspuns:

Display prea mic, daca vrei sa navighezi pe net nu ti-l recomand, nici pentru filme.Memorie interna mica, fara un card e aproape ca un Nokia vechi de prin 2008.Camera bunicica, rezolutia mare la fotografii.Sistem operare BADA OS, jalnic.

Nu ti-l recomand!

| deea221 a răspuns:

Telefonul este unul foare bun, va spun dupa ce l-am folosit un an si jumatate, l-am scapat pe jos de n-ori...(si cazaturi zdravene), l-am scapat intr-un lac, a stat acolo vreo 3-5 min si functioneaza perfect camera ma multumeste pe deplin, claritatea pozelor este foarte buna, chiar mai clara ca la xperia 8..bateria tine 3-4 zile dupa atata timp de folosire ecranul e destul de maricel si la lumina mare totusi se vede destul de clar...
facebook, messenger si altele merg super, deci este un telefon bun pentru cei care nu vor"avioane".

| tesss a răspuns:

E foarte foarte bun mie una imi place f f mult ptc eu am tauch 'ul mergef f bine nu se blocheaza se aude foarte bine si pozele la fel are tot ce iti doresti

| Iubiticatahh a răspuns:

Bai fratzilor!sad nu va inteleg! ce e asa "naspa""jalnic" la el.straight face e cumva mai bun LG-u ala cookiestraight face p bune acum. parca zici ca... e cel mai prost tel dupa planeta asa ziceti! x-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, e dragut.
Insa mie nu`mi plac telefoanele touchscreen, asa ca nu ma uimeste cu nimic. E aceeasi prostie de telefon cu ecranul mai mare decat telefoanele obisnuite, ecran pe care apesi pana se zgarie de tot si il arunci la gunoi din cauza aspectului neplacut.
Parerea meawinking.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, caut si eu carcase pentru Samsung wave 525? are cineva? (roz as vrea :-P )
sau... ce imi recomandati intre Samsung wave 525 si HTC Wildfire?
mersi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de astazi un Samsung wave 525 si pot spune cu sinceritate ca e GROZAV!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu acest telefon si sunt multumit de el, doar nu stiu ce trebuie sa fac sa imi mearga vidioclipuri de pe youtube...ma ajuta cineva cu un sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CUm sa activez GPS... ca nu prea stiu.big grin ma gasiti... ovi_parkour.bmx_1999@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu doresc acest telefon, si il urmaresc sa vad ce defecte are dar pana acum am auzit numai de bine despre acest telefon. parerea me e ca e SUPER BUN, si il voi cumpara si eu peste o luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar e un telefon foarte bun.Adica vezi si tu ca toti cei care il au au parerea asta despre el si doar restul nu... Mie chiar imi place.Memoria interna de un 100 mg mi se pare ca este suficienta.e un telefon totusi nu laptop. Oricum iti iei tu ce card vrei! Si sincer ce nu e bun la net? nu aveti computer acasa de pe care sa intrati ssau ce? Iti spun eu ca e ok. bine sunt telefoane multt mai bune adevarat., dar si pretul e la fel.Si in plus mie mi se par suficiente dotarile pe care le are.Filme? Vedeti'va de treaba. Filmele sunt pentru computer. laptop. imediat o sa aveti pretenia de laun telefon sa scrie dvd-urilaughingbig grin

| sky_6636 a răspuns:

E destul de dragut
dar eu nu iti recomand cu touch screen...

| AlexandraApintiliesei a răspuns:

E foarte bun ieri l'am primit

| dyennuxa a răspuns:

E foarte fain.
M`am interesat foarte mult despre el.si abia astept sa mi`l cumpar si eu peste o luna.
Intr`adevar observi ca cei care nu il au zic ca e "groaznic.jalnic.urat.nu se merita"
eu chiar daca nu il am ink.iti zic eu foarte bun
doar ca nu are 3 G care nu stiu la ce foloseste.
stiu ca e ceva in legatura cu semnalul.tongue

| dyennuxa a răspuns:

Mi l`am luat chiar astazi.love struck
e foarte fain:X

| pui DE scorpion a răspuns:

Am telefonul de 2 luni si ceva... este un smartphone care isi merita banii intr-adevar, te sfatuiesc sa-l iei la abonament happy Touch-ul raspunde f bine la comenzi chiar f rapid, sunetul este de o calitate f buna, si de asemenea camera de 3 mpx... te surpinde intr-un mod placut scotand poze de o calitate f bunawinking hiar mai buna decat unele tel care au camera de 5 happy ti-l recomand cu cea mai mare incredere!

| telefoanegsm a răspuns:

Vand Samsung wave 525 sigilate roz albe si negre - 160 euro. 0748;, 569;, 723

| MihaR13 a răspuns:

Buna, am o problema legata de un Samsung wave 525. am observat ca la un anumit interval de timp mi se sterg mesajele trimise, desi eu am activata optiunea pastrare copie.
A mai patit cineva asa? Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscatoare happy