| emipenet a întrebat:

Ce parere aveti de video-ul acesta?
https://youtu.be/DUJAnDafk-s
sa mai continui sa fac?
cv sugestii pentru o inbunatatire va rog
funda!

5 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Poti continua pentru ca astfel inveti sa faci continut de calitate, se invata in timp... (dar asta asa mai pentru tine)
Probabil esti undeva la varsta la care ti se schimba vocea si vorbesti pe nas, asta nu te ajuta absolut deloc. De asemenea, iti recomand exercitii de dictie. (sunt chestiile alea gen Capra crapa piatra-n patru, piatra crapa capul caprei, crapa-i-as capul caprei care a crapat piatra-n 4) E greu la inceput dar daca faci zilnic te va ajuta mult (nu doar la clipuri, ci si in viata de zi-cu-zi).
Daca faci asta jumatate de an, te mai uiti la altii sa vezi cum isi fac ei clipurile si iti iei un microfon decent, vei avea toate sansele sa aduni oameni ca ideea e ok.

| georgianasiiulia a răspuns:

Da mai fa videuri. Nu te lasa!

| kingersome a răspuns:

Trebuie să alegi imagini mai calitative, spre exemplu pe Google cauta un titlu si pune la sfarsit 1280x720 sau 1920x1080.
Si apropo cauta ceva original, teorii din desene au mai facut multi si e cam plictisitor sa mai faci si tu. Apropo daca vrei vizionari si abonati, fa un video in care spui ca ilie's vlogs e cel mai tare tip din lume, asa o sa cresti la 1000 de abonati rapid.

| AdrianXD05 a răspuns:

Pentru astfel de videoclipuri esti prea mic, nimeni nu se va uita la cineva cu o voce asa feminina si cu un microfon asa rau.

| emipenet explică (pentru AdrianXD05):

Si ce ai vrea sa fac? Pe Youtube ma refer