| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta configuratie?

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1344333/

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Numai daca faci overclock si prostii de genu. I5 4460 este un cpu blocat prin multiplicator, deci nu ii poti face OC. Dar per total sistem mai ok in banii aia nu gasesti.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cum ti-am mai spus. Daca vrei un sistem mai ok, alege asta : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1329323/
Este foarte ok configuratia, poti rula tot pe full hd la detalii high-ultra si jocurile ce vor urma sa se lanseze in urmatorii 2-3 ani la aceleasi detalii.

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Pai placa de baza nu conteaza?

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai daca faci overclock si prostii de genu. I5 4460 este un cpu blocat prin multiplicator, deci nu ii poti face OC. Dar per total sistem mai ok in banii aia nu gasesti.

| notefree a răspuns:

Sincer ai putea taia din bani depe placa de baza si sa iei o placa video mai buna ca nVIDIA gtx 960

| Sheldon a răspuns:

Bun,personal n-am nimic de adaugat...big grin