| rWamo a întrebat:

Ce parere aveti despre acest adaptor? https://www.emag.ro/......DKHHTWBBM/

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrei sa ai net la desktop prin acel adaptor,nu ai priza de net in camera? viteza tot se va reduce,indiferent cat de bun e, numai vb ca depinde si routerul tau, viteza, unde este localizat, distata, mai bine cablu din router in desktop

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru rWamo):

Dar nu ai priza de net in camera?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pare ok, fata de altele de pe acolo. De 300Mb am avut si eu si nu era deloc wow, avand in vedere ca la Digi tot atat aveam. Dar vad ca la asta merge si la mai mult.