| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest calculator:

Processor
Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3. 00GHz

Video Card
NVIDIA GeForce RTX 2070

RAM
16 GB

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

E acceptabil, dacă avea mai mulți gb era mai bun calculatorul, totuși, și așa cum îl ai tu acum nu e rău, nu cred ca o să ai probleme cu el! happy

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca sunt folosite cu o placa de baza buna, sursa si disk-uri potrivite, atunci va fi un calculator decent.

| NLS a răspuns:

Posteaza si placa de baza
si sursa la care te-ai gandit (daca te-ai gandit).
Doresti doar SSD, sau SSD si HDD?

Iti fac maine dupa amiaza o lista de componente daca mai e cazul.

| InVPent a răspuns (pentru NLS):

2 tb hdd + ssd 240 gb

| Reghqen a răspuns (pentru InVPent):

E acceptabil, dacă avea mai mulți gb era mai bun calculatorul, totuși, și așa cum îl ai tu acum nu e rău, nu cred ca o să ai probleme cu el! happy

| Reghqen a răspuns:

Hard disk de cât?

| InVPent a răspuns (pentru Reghqen):

I-am raspuns lui NLS cu hdd si ssd