| Mihai9820 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest pc?
Gaming-PC Computer Bulldozer Six-Core AMD FX-6300 6x3. 5GHz (Turbo bis 4. 1GHz), GeForce GTX750Ti 2GB DDR5, 1.5TB HDD, 8GB RAM, Win7, DVD RW, 6x USB2.0, GBit LAN
Costa 520 Euro pe Amazon.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ca și configurație e ok, deși se putea o placă video mai buna pe el, dar nu recomand pre-asamblate, deoarece mai toate au piese de pc-uri office în ele, și riști să ajungi cu el tot prin service-uri, chiar de-l iei din afară(în special că străinii le consideră consumabile; trag pe ele până se strică ceva la ele, chiar de e ceva minor și apoi le aruncă la gunoi, de unde le iau românii și le vând ca pc-uri import și refurbishet).
De banii ăștia îți poți face din piese un pc de gaming echilibrat hardware real(adică piesele din el să se completeze între ele cum trebuie, nu doar asamblate că merge și așa) ce are piese optimizate special pentru gaming.Succes

| Jipa95 a răspuns:

O configuratie perfect echilibrata ce ofera performante foarte bune in gaming. Cumpara-l cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii aia nu gasesti ceva mai bun, parerea mea. placa video medie, cat despre procesor e bun.

| Justinio a răspuns:

Placa video este buna dar căuta un procesor Înțelege -i5 ca le bate si pe cele octa core de la amd chiar daca au frecventa mai mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Justinio):

Nu toti au bani de i5. daca avea bani, nu lua un pc gata facut stai linistit