| cFlorin a întrebat:

Ce parere aveti despre acesta tableta? Merita? Cum este raportul calitate/pret? Are accelerometru? Ce parere aveti despre procesor? http://www.emag.ro/......r--pTABI71

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Imi stii parereahappy

| AstonMartin a răspuns:

La banii pe care ii dai pe ea, se merita, procesorul este bunicel, trebuie sa ai rabdare cu ea cand o folosesti, are accelerometru, se merita daca ai un buget redus, daca poti pune inca pe atat adica vreo 550 sau 650 te poti indrepta spre evolio evotab 2 sau Allview alldro speed. Alte intrebari?