| oviolaru a întrebat:

Ce parere aveti despre bloguri? Ce blog cititi? Ati auzit de http://oviolaru.ro?

8 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Ce mod penibil de a-ti face reclama.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Tot cretin esti, vierme inelat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit de blogul asta, decat ca e plin de virusi fara suparare dar
tot ce stiu despre tine este faptul ca esti spranumit Vlad Tepes de Romania
pe blogul meu au postat multi cum ca le-ai dat teapa facand bani frumosi pe spinarea lor

| AncaElla a răspuns:

Ce "subtil"laughing

| Statusuri a răspuns:

Salut, tocmai mi-am deschis si eu un blog http://haisarademputin.blogspot.com/.Am inceput sa ma ocum foarte mult de el si vreau sa il promovez serios.Am vazut ca si tu ai un blog destul de fain.Te-ar interesa sa facem schimb de link-uri? Lasi un mesaj daca da.Multumesc.

| oviolaru explică:

Trebuie sa aveti Pr minim 2 sa facem schimb de link.

| anonim_4396 a răspuns (pentru oviolaru):

Am minim 20 de cm. Putem sa ne bagam *** in mata? Ce fata de prost ai! happy